تنکا کالا

دیوارکوب نقطه کوبی شده

دیوارکوب نقطه کوب شده یکی از محصولات بی نظیر بوده که در طراحی آن از ظرافت و خلاقیت ایرانی به بهترین شکل ممکن استفاده شده است. شما می توانید دیوارکوب نقطه کوب شده را متناسب با انواع دکوراسیون و چیدمان روز استفاده نمایید.

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 1 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
10 %
با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
10 %
35,000 تومان
قیمت : 31,500 تومان
افزودن به سبد خرید
10%تخفیف

دیوارکوب نقطه کوب شده؛ تلاقی رنگ و طرح

 دیوارکوب نقطه کوب شده یکی از محصولات بی نظیر بوده که در طراحی آن از ظرافت و خلاقیت ایرانی به بهترین شکل ممکن استفاده شده است. شما می توانید دیوارکوب نقطه کوب شده را متناسب با انواع دکوراسیون و چیدمان روز استفاده نمایید. رنگ این نوع دیوارکوب اکرلیک بوده و با گذشت زمان دچار تغییر رنگ نمی شود. در تولید این نوع دیوارکوب سفالی از روش نقطه کوب بهره گرفته شده است. به نقطه کوبی نقاشی نقطه ای نیز اطلاق می گردد که در واقع هنر تزیین کاری روی ظروف مختلف از قبیل ظروف شیشه ای، سفالی و پارچه ای و حتی چوبی می باشد.
http://d20.ir/14/Images/3864/Large/IMG_20190311_000523_7125c857652c7ec3.jpg

یک محصول ایرانی بی نظیر 

دیوارکوب نقطه کوب شده از جنس سرامیک بوده و همچنین از رنگ و لعاب با کیفیت در تولید آن توسط هنرمندان صنایع دستی بهره گرفته شده است. شما می توانید این دیوارکوب را به عنوان یک هدیه ارزشمند  و فاخر که در آن از هنر ایرانی بهره گرفته شده است به عنوان یک سوغات ارزشمند یا هدیه ای بی نظیر به دوستان و عزیزانتان هدیه کنید. قطعا با دیدن انواع دیوارکوب نقطه کوب شده خاطره شما همواره در ذهنشان ماندگار خواهد بود.چرا باید دیوارکوب نقطه کوب شده را انتخاب کنیم؟پاسخ این سوال چندان دشوار نیست با نگاهی به افزایش فروش انواع محصولاتی که در گروه کالاها و محصولات صنایع دستی قرار می گیرند در می یابیم که ویژگیهای منحصر به فردی که این محصول را متمایز کرده است موجب جلب و جذب مشتریان متعدد به این محصول شده است. این ویژگیها عبارتند از: • ماندگاری و دوام • قیمت بسیار مناسب • بهره گیری از مواد اولیه مرغوب • زیبایی و ظرافت محصول • رنگ بندی متنوع 

از تنکا کالا بخرید و تخفیف بگیرید

یکی از راههای خرید انواع دیوارکوب نقطه کوب شده مراجعه به فروشگاه اینترنتی تنکا کالا می باشد. شما با خرید این محصول به صورت آنلاین می توانید همزمان از 10 درصد تخفیف این سایت هم بهره مند شوید. هدیه هایتان را از ما بگیرید.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

محصولات مرتبط