تنکا کالا

هفت سین برگی

نوروزیکی ازاعیاد باستانی ما ایرانیان است که برای آن ارزش زیادی قائل هستیم.هر سال با چیدن سفره هفت سین دور آن می نشینیم و در این شرایط گرمی حضور خانواده را بیشتر از هر موقع دیگری احساس می کنیم.هر یک از اجزای سفره هفت سین در حالت عادی روی یک سفره قرار

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 1 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 20 % تخفیف خریداری کنید.
20 %
با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 20 % تخفیف خریداری کنید.
20 %
35,000 تومان
قیمت : 28,000 تومان
افزودن به سبد خرید
20%تخفیف

با هفت سین برگی همیشه به استقبال نوروز بروید 

 
نوروز یکی از اعیاد باستانی ما ایرانیان است که برای آن ارزش زیادی قائل هستیم. هر سال با چیدن سفره هفت سین دور آن می نشینیم و در این شرایط گرمی حضور خانواده را بیشتر از هر موقع دیگری احساس می کنیم. هر یک از اجزای سفره هفت سین در حالت عادی روی یک سفره قرار می گیرند ولی با استفاده از هفت سین برگی می توان ضمن زیبایی این مراسم را با شکوهی  خاص و زیباتر از همیشه برگزار کنیم. در هر یک از برگ های سفالی این محصول بی نظیر اجزای سفره هفت سین قرار می گیرند که می تواند جلوه و زیبایی خاصی به محفل شما ببخشد. توصیه می کنیم اگر در جستجوی محصولی منحصر به فرد و پرکاربرد هستید و یا می خواهید برای عید نوروز تدارکات خاصی را مهیا سازید هفت سین برگی را فراموش نکنید.

http://d20.ir/14/Images/3864/Large/15c85fa4f47a0b.jpg

هفت سین برگی، کاملا ایرانی 

این محصول توسط هنرمندان و طراحان داخلی با بهره گیری از متریال های درجه یک و با کیفیت تولید شده و در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرد. رنگ بندی و کیفیت آن هم از نظر مقاومت خارجی و هم ظرافت های به کار رفته در آن از هر نظر قابل توجه می باشد. در واقع اهمیت تولیدات داخلی زمانی بیشتر نمایان می شود که بدانیم این محصولات کاملا منطبق با المان های فرهنگی خلق می شوند. هفت سین برگی نیز بدون شک یکی از زیباترین و بهترین محصولات داخلی می باشد که می توان خلاقیت و نبوغ ایرانی را در تولید آن مشاهده کرد.

تنکا کالا را بیشتر بشناسید

فروشگاه اینترنتی تنکا کالا در زمینه فروش انواع محصولات و تولیدات حوزه صنایع دستی فعالیت می کند. روش خرید در این سایت به صورت آنلاین بوده و شما در صورتی که قصد خرید انواع محصولات موجود در این فروشگاه آنلاین را داشته باشید متناسب با خریدتان از تخفیفات ویژه فروش نیز برخوردار خواهید شد. هفت سین برگی نیز یکی از محصولاتی است که اگر در سایت تنکا کالا به صورت آنلاین خریداری نمایید می توانید تا 20 درصد تخفیف دریافت نمایید.
 

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

محصولات مرتبط