تنکا کالا

قلک سفالی چهل تیکه

شما شاید یا دیدن قلک هایی که پولهایتان را توی آن جمع کرده اید بالاخره یک روز به شکستن یا پاره کردن آنها فکر کنید ولی با داشتن قلک چهل تیکه این کار تقریبا غیر ممکن است. بنابراین می توانید امیدوار باشید که روز به روز بر پس اندازتان افزوده شود.

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 1 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 5 % تخفیف خریداری کنید.
5 %
با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 5 % تخفیف خریداری کنید.
5 %
15,000 تومان
قیمت : 14,250 تومان
افزودن به سبد خرید
5%تخفیف

قلک چهل تیکه را حتما می پسندید

 
شما شاید یا دیدن قلک هایی که پولهایتان را توی آن جمع کرده اید بالاخره یک روز به شکستن یا پاره کردن آنها فکر کنید  ولی با داشتن قلک چهل تیکه این کار تقریبا غیر ممکن است. بنابراین می توانید امیدوار باشید که روز به روز بر پس اندازتان افزوده شود. ولی با داشتن قلک چهل تیکه این کار تقریبا غیر ممکن است. بنابراین می توانید امیدوار باشید که روز به روز بر پس اندازتان افزوده شود. قلک چهل تیکه جلوه زیبایی از طرح و نقش است. نوع رنگ آمیزی  قلک چهل تیکه در نوع خود بی نظیر است. رنگ این نوع قلک از اکرلیک بوده که دوام و ماندگاری زیادی دارد. همچنین جنس این قلک از سفال می باشد که می تواند ظرافت این محصول را بیشتر آشکار کند. طرح و نقش های روی انواع قلک چهل تیکه در هر یک از مراحل تولید با دست انجام گرفته است. در واقع این قلک در گروه صنایع دستی ایرانی قرار می گیرد که هر روز بر تعداد مشتریان آن افزوده می شود بنابراین به شما توصیه می کنیم که در اولین فرصت با مراجعه به سایت تنکا کالا این محصول را خریداری نموده و درب منزل از مامور پست دریافت نمایید.
 

http://d20.ir/14/Images/3864/Large/5c85fdb4a5b27.jpg

برای خرید قلک چهل تیکه درنگ نکنید

این قلک به دلیل ظرفیت مناسبی که دارد می تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که دوست ندارند پولهایشان را زیاد خرج کنند. در واقع وجود انواع قلک به خصوص قلک چهل تیکه شما را ترغیب می کند تا هر روز مبلغ پس اندازتان را افزایش دهید.این یک مشکل نیست بلکه برای افراد آینده نگر یک فرصت و مزیت به شمار می رود. 

بخرید و تخفیف بگیرید

شما می توانید این قلک زیبا و دوست داشتنی را همین امروز از فروشگاه اینترنتی تنکا کالا با قیمت بسیار استثنایی خریداری نمایید. قلک چهل تیکه غیر از حفظ و نگهداری پس انداز شما همچنین می تواند یک محصول زیبا و تزیینی برای منزل شما باشد که در نوع خود بی نظیر است. همچنین شما می توانید در صورت خرید آنلاین این محصول در این فروشگاه از تخفیف نقدی به میزان 5 درصد نیز بهره مند شوید.

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

محصولات مرتبط