تنکا کالا

ست دسبند رنگی

اصولا برخی محصولات و کالاهای تزیینی که به شکل صنعتی تولید نمی شوند و در زمره صنایع دستی می باشند همواره از استقبال خوبی از جانب مشتریان این محصولات مواجه می شوند. ست دستبند رنگی نیز که هنر دستان توانمند هنرمندان شمالی کشورمان است یکی از محصولاتی است

قیمت : 40,000 تومان
افزودن به سبد خرید

ست دستبند رنگی؛ تقابل رنگ و هنر 
 

اصولا برخی محصولات و کالاهای تزیینی که به شکل صنعتی تولید نمی شوند و در زمره صنایع دستی می باشند همواره از استقبال خوبی از جانب مشتریان این محصولات مواجه می شوند. ست دستبند رنگی نیز که هنر دستان توانمند هنرمندان شمالی کشورمان است یکی از محصولاتی است که در طیف محصولات پر کشش و مشتری پسند قرار می گیرد. 

.
http://d20.ir/14/Images/3864/Large/photo_2019-03-12_17-06-11.jpg

سنگ ابری و نقش آن در تولید انواع ست دستبند رنگی

سنگ ابری یکی از بهترین و مرغوب ترین سنگ هایی به شمار می رود که در زمره سنگهای تزیینی به شمار می رود. در کشور ما شهرهایی مثل بروجرد معدن این نوع سنگ می باشد. این نوع سنگ کریستالی توسط اساتید فن در کیفیت عالی تراش خورده و به صورت قطعات سنگی رنگارنگ یا مهره های کوچک در ست دستبند رنگی مورد استفاده قرار می گیرد.

 ویژگیهای انواع ست دستبند رنگی


 • ظرافت و طراحی بی نظیر
 • ماندگاری و دوام 
• قیمت مناسب 
• اصالت رنگ بندی (بدون استفاده از مواد شیمیایی )
• توجه به سلایق و نیاز مشتریان ایرانی 
• سایز مناسب

 فروشگاه اینترنتی تنکا کالا و نقش آن در ترویج صنایع دستی امروزه فروشگاه ها و وب سایت های متعددی در زمینه فروش و عرضه انواع محصولات صنایع دستی در عرصه اینترنت حضور دارند. فروشگاه تنکا کالا نیز یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر و خوشنامی به شمار می رود که توانسته است  در زمینه ترویج و فروش کالاهای هنرمندان این حوزه فعالیت های درخشانی داشته باشد.

.
http://d20.ir/14/Images/3864/Large/22.jpg
 

فقط برای شما مشتری ایرانی 

شما مشتری ایرانی که به فکر تولیدکنندگان داخلی و هنرمندان خودتان هستید با خرید ست دستبند رنگی می توانید از 10 درصد تخفیف نیز برخوردار شوید. خدمات فروش آنلاین و بهره مندی از درگاه اینترنتی قابل اعتماد و دریافت محصول درب منزل از جمله مزایای خرید اینترنتی از فروشگاه اینترنتی تنکا کالا می باشد.

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

محصولات مرتبط