تنکا کالا

کیف کراس زنانه

کیف کراس زنانه یک محصول صد در صد ایرانی و دست دوز می باشد. جنس این کیف از چرم مصنوعی بوده و از دوام و استحکام بسیار زیادی برخوردار است. رنگ این کیف در واقع به صورت ترکیبی شگفت انگیز از رنگ های قرمز و مشکی می باشد که جلوه خاصی به این محصول بخشیده است

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 1 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 15 % تخفیف خریداری کنید.
15 %
با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 15 % تخفیف خریداری کنید.
15 %
100,000 تومان
قیمت : 85,000 تومان
افزودن به سبد خرید
15%تخفیف

کیف کراس زنانه؛ جادوی دوام و زیبایی 

 
شما بانوی محترم. شاید فکر می کنید که نمی توانید هیچ کیف دستی پیدا کنید که بتواند با رنگ مانتو یا کفشتان ست باشد. شاید هم خیلی وقت است که در جستجوی یک کیف زنانه خوشرنگ و با دوام هستید. ما امروز آمده ایم تا به شما بگوییم بالاخره انتظارها به پایان رسید و از این پس می توانید با خرید کیف کراس زنانه که می تواند جوابگوی نیازهای شما نیز باشد به این دغدغه ها پایان دهید. شما بانوی ایرانی که وسواس خاصی در خرید کیف دستی دارید توصیه می کنیم سری به فروشگاه اینترنتی تنکا کالا بزنید و با خرید جدیدترین مدل کیف دستی که کیف کراس زنانه می باشد یک خرید بی نظیر را تجربه کنید.

 


http://d20.ir/14/Images/3864/Large/5c889396528ac.jpg

چرا کیف کراس زنانه؟

کیف کراس زنانه یک محصول صد در صد ایرانی و  دست دوز می باشد. جنس این کیف از چرم مصنوعی بوده و از دوام و استحکام بسیار زیادی برخوردار است. رنگ این کیف در واقع به صورت ترکیبی شگفت انگیز از رنگ های قرمز و مشکی می باشد که جلوه خاصی به این محصول بخشیده است. در واقع این نوع کیف  دستی زنانه به دلیل کمپوزیسیون رنگ بسیار جذاب و مشتری پسند می باشد. همچنین این کیف بسیار خوش دست بوده و سایز بسیار مناسبی دارد. این کیف وزن کمی دارد و در مقایسه با مدلهای دیگر قیمت آن نیز از هر نظر مناسب می باشد. کیف کراس زنانه فقط برازنده شما بانوی ایرانی می باشد. برای سفارش و خرید آنلاین آن و تحویل آن درب منزل توسط مامور پست می توانید به سایت فروشگاه اینترنتی تنکا کالا مراجعه نمایید.

اگر کیف کراس زنانه را از تنکا کالا بخرید

در صورتی که کیف کراس زنانه را که حاصل هنر و خلاقیت هنرمندان ایرانی بوده و کاملا دست دوز می باشد از  فروشگاه اینترنتی نتکا کالا خریداری نمایید می توانید از 15 درصد تخفیف در خرید نیز بهره مند شوید. 

با تنکا کالا خرید شگفت انگیزی را تجربه کنید.

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.