تنکا کالا

کیف پول کتی مردانه

آیا بر این باور هستید که غیر از کفش و لباس چیزهای دیگری مثل بستن پاپیون یا کمربند هم می تواند به او وقار و تشخصی بی نظیر ببخشد؟ اگر هنوز به نتیجه قطعی نرسیده اید و جوابی برای این سوال ندارید بهتر است پرده از رازی برداریم که مطمئنا تا کنون ....

فیلد هایی که با * مشخص شده اند الزامی است.
100,000 تومان
قیمت : 80,000 تومان
افزودن به سبد خرید
20%تخفیف

انواع کیف کتی مردانه را از تنکا کالا بخواهید

  فکر می کنید فقط کت و شلوار زیبا می تواند به مردها قیافه ای جنتلمنانه ببخشد؟ آیا بر این باور هستید که غیر از کفش و لباس چیزهای دیگری مثل بستن پاپیون یا کمربند هم می تواند به او وقار و تشخص بی نظیری ببخشد؟ اگر هنوز به نتیجه قطعی نرسیده اید و جوابی برای این سوال ندارید بهتر است پرده از رازی  برداریم که مطمئنا تا کنون بیشتر شما به آن فکر نکرده اید. می خواهیم برای شما از کیف کتی مردانه بگوییم. 

http://d20.ir/14/Images/3864/Large/5c8f2f501313c.jpg

یک هدیه ارزشمند 

 انواع کیف کتی مردانه که مستطیلی شکل و غالبا از جنس چرم می باشند  غیر از نگهداری اسکناس ها و مدارک شناسایی می تواند به عنوان یک هدیه بی نظیر برای روز تولد یا سالگرد ازدواج همسرتان باشد. حتما خوشحال می شود اگر بداند که به فکر کارت های اعتباری و اسکناس هایی هستید که همیشه بدون نظم خاصی در جیبهایش مچاله می شود. اگر فکر می کنید جستجو در فروشگاه های شهر شما را خسته می کند و غیر از اتلاف وقت و انرژی نمی تواند شما را به نتیجه مطلوب برساند از شما دعوت می کنیم که سری به فروشگاه اینترنتی تنکا کالا بزنید و از انواع کیف کتی مردانه در رنگ های مختلف و با قیمت فوق العاده مناسب دیدن فرمایید.

ویژگیهای کیف کتی مردانه

• انواع کیف کتی مردانه که به راحتی در جیب کت شما جای می گیرند می توانند در مقابل ضربات و رطوبت نیز از مدارک شما محافظت نمایند. • ابعاد کیف پول مذکور کاملا متناسب بوده و به طور معمول دارای جیب ها و جداره های داخلی به منظور نگهداری انواع کارت ها می باشند. • کیفیت مواد اولیه انواع کیف کتی بی نظیر بوده و از ماندگاری و دوام بالایی برخوردار است.فروشگاه اینترنتی تنکا کالا مفتخر است تا این محصول را با تخفیف 20 درصد در اختیار مشتریان این فروشگاه آنلاین قرار دهد. به پیشنهاد ما فکر کنید... درنگ جایز نیست.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.