تنکا کالا

ست گیره حجاب و دستبند

حجاب محدودیت نیست و شما بانوان گرامی می توانید به راحتی با خرید این نیم ست گیره و دستبند در حین داشتن پوشش کامل، زیبایی را نیز به استایل خود بیفزایید. کیفیت این نیم ست بسیار عالی بوده و با رنگ ثابتی که دارد برای همیشه در کنار شما خواهد بود.

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 1 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 15 % تخفیف خریداری کنید.
15 %
با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 15 % تخفیف خریداری کنید.
15 %
30,000 تومان
قیمت : 25,500 تومان
افزودن به سبد خرید
15%تخفیف

نیم ست گیره و دستبند یک انتخاب کامل برای شما بانوان
 نیم ست گیره و دستبند یک مصداق بسیار بارز برای این جمله است که \"حجاب محدودیت نیست\". استفاده از گیره حجاب به شکلی مدرن سبب می شود تا پوشش شما کامل و زیباتر از همیشه به چشم بیاید. این گیره حجاب که به یک پلاک زیبای پروانه ای مزین شده است، با کیفیتی عالی و رنگی ثابت تولید شده است. طبیعتا استفاده از بدلیجات و زیورآلات برای برخی از مردم نگران کننده بوده و چندان که باید جالب نیست. اما فروشگاه تنکا کالا این اطمینان را به شما می دهد که می توانید از ثبات رنگ و کیفیت زنجیر استفاده شده در این محصول خیالتان آسوده بوده و بدون نگرانی آن را خریداری و استفاده نمایید. اما به نظر می رسد این گیره حجاب به تنهایی جالب نبوده و یک چیز کم دارد. بله؛ شما می توانید با در دست داشتن یک دستبند پروانه ای ناز در کنار آن، زیبایی و استایل خاص خود را بسیار عالی و زیباتر سازید. این دستبند نیز همانند گیره حجاب از متریال با کیفیت ساخته شده و رنگی ثابت دارد. علاوه بر این یک پروانه مشکی طلایی زیبا نیز در انتهای آن خود نمایی می کند که یقینا هر بانویی را مجذوب خود می سازد. بنابراین داشتن یک نیم ست گیره و دستبند شدیدا به شما بانوان خوش پوش پیشنهاد می شود!
نیم ست گیره و دستبند اصلا گران نیست.
نیم ست گیره و دستبند با اینکه در واقع دو محصول جداگانه را در خود جای داده است، اما با قیمتی بسیار مقطوع عرضه می شود تا شما دوستان گرامی بتوانید به راحتی آن را تهیه کرده و از داشتن چنین پروانه زیبایی لذت ببرید. البته فروشگاه تنکا کالا یک تخفیف ویژه نیز برای این نیم ست گیره و دستبند در نظر گرفته است که صرفا برای مشتریان این فروشگاه قابل استفاده می باشد.

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

محصولات مرتبط