تنکا کالا

دستبند لاو

یک عشق زیبا برای نشان داده شدن نیازی به هدایای گران قیمت و بسیار بزرگ ندارد. گاها می توان با یک هدیه کوچک اما با ارزش، احساسات واقعی خود را به معشوق یا همسرتان نشان دهید. دستبند لاو یکی از این هدایای زیبا و بی نظیر می باشد.

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 1 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
10 %
با خرید 10 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
10 %
17,000 تومان
قیمت : 15,300 تومان
افزودن به سبد خرید
10%تخفیف

برای نشان دادن احساس خود، یک دستبند لاو هدیه دهید!
دستبند لاو یا همان دستبند عشق یک هدیه بی نظیر برای کسی است که دوستش دارید. این دستبند دخترانه با سنگ های آبرنگی به رنگ های مختلف زیبایی خاصی را به دستان یک خانم زیبا می بخشد. ظرافت بی نظیرش در کنار این سنگ های رنگی شما را در همان نگاه اول مجذوب خود خواهد ساخت. زنجیر استفاده شده در این دستبند از ثبات رنگ بالایی برخوردار بوده و هیچ وقت شاهد تغییر رنگ یا کدر شدن آن نخواهید بود. چنانچه می دانید دستبند یکی از زیورآلات بسیار مورد علاقه خانم هاست. چرا که استفاده راحت از قفل آن، کارایی بیشتری نسبت به النگو داشته و این امکان را به آن ها می دهد که به راحتی آن را از دست خود خارج کرده و در مواقع نیاز دوباره در دست خود ببندند. دستبند لاو هم به تنهایی زیباست و هم شما می توانید آن را در کنار یک ساعت استفاده کنید. البته بایستی ترکیب رنگ های آنان را در نظر داشته باشید.
اگر رابطه شما شکرآب شده، با این دستبند لاو عشق را به رابطه برگردانید.
دستبند لاو می تواند احساسات زیبا و عاشقانه شما را به معشوق و همسرتان منتقل سازد. همیشه لازم نیست برای نشان دادن احساسات عمیق خود به هدایای گران قیمت پناه ببرید. این دستبد لاو با همین قیمت مقطوع اگر صمیمانه به معشوق هدیه داده شود، مطمئنا لبخند را بر لبان وی باز می گرداند. در این صورت رابطه عاشقانه شما عمیق تر شده و یقین داشته باشید که همسرتان نیز از داشتن این دستبند زیبا و بی نظیر و همچنین از داشتن شما به خود خواهد بالید! علاوه بر این فراموش نکنید دستبند لاو یکی از صنایع دستی تنکا کالا می باشد که استفاده از ذوق انسانی در آن ارزشش را چند برابر ساخته است.
 

 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.