تنکا کالا

پابند

از زمان های بسیار قدیم استفاده از پابند به عنوان یکی از زیورآلات پرکاربرد در میان زنان و دختران جوان رایج بوده است. به نظر می رسد بیشترین استفاده از آن در هند و مصر بوده که اکنون به تمام دنیا سرایت کرده است. پابند تنکا کالا با رنگ ثابت و کیفیتی عالی

تخفیف های محصول | شرایط تعلق گرفتن تخفیف :
با خرید 1 عدد یا بیشتر از این محصول به صورت نقدی آن را با 10 % تخفیف خریداری کنید.
10 %
20,000 تومان
قیمت : 18,000 تومان
افزودن به سبد خرید
10%تخفیف

پابند زینت زنان از گذشته تا اکنون
پابند، زنجیر پا و یا خلخال عناوینی است که به این دسته از زیورآلات داده می شود. استفاده از پابند از زمان های بسیار قدیم در میان زنان مرسوم بوده است. به نظر می رسد خلخال برای اولین بار در کشور هند استفاده شده باشد. اما در حال حاضر در تمامی کشورها و در میان تمامی بانوان علاقه مند شاهد استفاده از آن هستیم. البته ناگفته نماند که در برخی از منابع نیز، مصر را به عنوان اولین کشور سازنده پابند معرفی می کنند. بهرحال اینکه مصریان برای اولین بار پابند را کشف کردند و یا هندیان، مسئله خیلی مهمی نیست. آنچه که اهمیت دارد، اکنون می باشد! در حال حاضر خوش پوشی و داشتن یک استایل زیبا برای دختران و بانوان سرزمین ما نیز موضوع بسیار مهمی تلقی می شود. از همین روی زیورآلات و بدلیجات به طور گسترده وارد دنیای ما شده و حتی توانسته است با کیفیت مطلوب تولید، جای طلا را نیز بگیرد. 

پابند فروشگاه تنکا کالا چه ویژگی هایی دارد؟
پابندی که فروشگاه ما به شما عرضه می نماید توسط دستان هنرمند نیروهای متخصص در این زمینه ساخته می شود. در واقع شما با استفاده از این پابند، یک اثر هنری ارزشمند که ساخته دست انسانی هنرمند است را استفاده می نمایید. علاوه بر این زنجیر به کار برده شده در این محصول از جنس استیل بوده و رنگ آن ثبات قوی دارد. بنابراین نیازی نیست نگران تغییر رنگ آن باشید. همچنین استفاده از سنگ های آبرنگی زیبا به ظرافت و جذابیت این محصول افزوده است. در نتیجه می توان به شما اطمینان داد که با داشتن یکی از انواع متنوع این پابندهای زیبا، در مراسم های مختلف مانند مهمانی ها، جشن های تولد و یا حتی برای زیبایی شخصی در منزل در میان سایر بانوان و دوستان خود خواهید درخشید. فراموش نکنید پابند تنکا کالا با قیمتی بسیار مقطوع عرضه می گردد.
 

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

محصولات مرتبط