تنکا کالا

کیف پول چرمی طرح3

کیف چرمی تنکا کالا انواع مختلفی دارد که کیف پول یکی از آن ها محسوب می شود. این محصولات کیفیت بی نظیری داشته و به صورت دست دوز ارائه می شوند. بنابراین می توانند یک انتخاب مناسب برای شما مشتریان گرامی باشد.

قیمت : 70,000 تومان
افزودن به سبد خرید

کیف چرمی کوچک، محلی امن برای سرمایه شما!
 
کیف چرمی در انواع مدل ها، شکل ها و سایزها تولید می شود. ارزش کیف های چرمی به دلیل جنسی که در ساخت آن بکار برده شده، بسیار بالا بوده و انتخابی مناسب برای مشکل پسندان محسوب می شود. بی تردید یکی از کاربردی ترین انواع کیف چرم، کیف پول آن می باشد که برای هر خانم یا آقای نیاز می باشد. کیف چرمی در سایز کوچک و جیبی که اصطلاحا کیف پول نامیده می شود، محلی برای نگهداری پول های کاغذی شماست. البته این تنها کاربرد کیف پول چرمی نیست بلکه شما می توانید در این مدل از کیف پول چرمی و دست دوز تنکا کالا، گوشی تلفن همراه، کارت های بانکی و بسیاری از مدارک مورد نیاز خود را به همراه داشته باشید. جنس مرغوب و بی نظیر این محصول سبب شده است تا بسیاری از مشتریان بعد از خرید کیف چرمی، انواع دیگر آن را برای دوستان و عزیزانشان خریده و هدیه دهند.
 
 
آیا کیف چرمی فقط از یک نوع چرم دوخته می شود؟!
 
کیف چرمی انواع مختلفی دارد که می تواند از چرم های مختلفی تولید شود. از جمله این چرم های طبیعی می توان به چرم شتر مرغ، گاوی و شتر اشاره کرد. البته اگر شما جزو افرادی هستید علاقه زیادی به استفاده از چرم های حیوانی طبیعی ندارید، می توانید از چرم مصنوعی برای خرید کیف های خود استفاده کنید. در حال حاضر این صنعت پیشرفت بسیاری داشته و سبب شده است تا در ظاهر چرم مصنوعی تفاوت چندانی با چرم طبیعی نداشته باشد. بنابراین انتخاب با شماست. علاوه بر این ممکن است فکر کنید که از نظر رنگ فقط رنگ های قهوه ای و مشکی است که وجود دارد. اما اینطور نیست. رنگ های بسیار متنوعی در دوخت وسایل، لباس و کیف چرمی استفاده می شود که یقینا انتخاب را برای شما دشوار خواهد ساخت.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.