تنکا کالا

جامدادی استوانه ای

جامدادی استوانه ای که در فروشگاه اینترنتی تنکا کالا به فروش می رسد شکل و ظاهری زیبا دارد و می تواند لوازم تحریری بسیاری را در خود جای دهد. شما می توانید این جامدادی را با قیمتی مقطوع و مناسب از فروشگاه تنکا کالا سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.

قیمت : 25,000 تومان
افزودن به سبد خرید

جامدادی استوانه ای با فضای مناسبی که دارد، می تواند برای دانش آموزان و فرزندان دلبند شما بسیار مفید و پرفایده باشد! اگر می خواهید تا مدت ها، فرزندتان به جامدادی نیازی نداشته باشد، حتما از جامدادی استوانه ای استفاده کنید. در ادامه در مورد این محصولات فوق العاده بیشتر صحبت می کنیم.

جامدادی استوانه ای فروشگاه اینترنتی تنکا کالا

همه ی بچه ها از داشتن جامدادی های کوچک که نه جا دارند و نه اندازه ی مناسب، به والدین خود شکایت می کنند! امروزه دانش آموزان از وسایل تحریری مختلف، در اندازه ی متنوعی استفاده می کنند که همین امر باعث می شود که والدین دغدغه این را داشته باشند که یک جامدادی مناسب تهیه کنند که بتواند این وسایل تحریریه را در خود جای دهد.
جامدادی استوانه ای که در فروشگاه اینترنتی تنکا کالا به فروش می رسد، می تواند لوازم تحریری بسیاری را در خود جای داده و برای کودکان مناسب باشد. با خرید این جامدادی، تا حد زیادی نگرانی های شما جهت اینکه ممکن است یکی از ابزار تحریر مانند خط کش در آن جا نشود، برطرف خواهد شد و به دلیل جنس خوبی که دارد، فرزند شما میتواند تا مدت ها از آن استفاده کند.
علاقه ی بسیاری از کودکان امروزه به جای استفاده از لوازم صنعتی، به سمت و سوی لوازم دستی سوق پیدا کرده است که این هم جزو یکی دیگر از محاسن جامدادی استوانه ای می باشد.

چرا باید از فروشگاه اینترنتی تنکا کالا خرید کنیم؟

وب سایت تنکا کالا یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش انواع لوازم دستی و خانگی می باشد که با بهترین قیمت ها و مناسب ترین کیفیت ها، محصولات را درب منزل به شما تحویل خواهد داد و پس از تحویل محصول، هزینه آن را از شما دریافت خواهد کرد. همچنین این سایت برای محصولات خود 7 روز ضمانت بازگشت قرار داده است که شما می توانید به این صورت اعتماد بیشتری کرده تا خریدتان را از آن انجام دهید.

شما اولين نفري باشيد كه نظر ارسال مي كند.

محصولات مرتبط